Nejlepší kurzy angličtiny v Ostravě

+420 739 887 799

info@1stenglish.cz

Po. – Pá. 9:00 – 16:00

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava

Přepis firmy

info@1stenglish.cz

+420 739 887 799

Po. – Pá. 9:00 – 16:00

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava

a

Výuka angličtiny na míru

Rubrika: Nezatříděno
Článek ze dne: Pá. 18. Lis. 2022

Výuka angličtiny na míru

Jsme jazyková škola pro náročné klienty. Snažíme se proto vyhovět jak požadavkům na frekvenci a délku kurzů, tak i požadavkům na náplň a velikost studijních skupin. Většinu kurzů Vám tedy přizpůsobíme na míru.


Angličtina na míru

Ukázková hodina zdarma

1st English poskytuje poradenství a služby v oblasti moderních vzdělávacích programů. Naši zkušení konzultanti každý den zajišťují výuku pro klienty, kteří si cení svého času a kladou vysoké nároky na servis a kvalitu výuky.

Nezařizujte si svou výuku sami, domluvte si schůzku se svým konzultantem a přenechte problémy se sestavením svého učebního plánu profesionálům. Stačí nám jen sdělit, kam chcete dojít a co chcete znát. O zbytek se rádi postaráme za Vás.

Jste připraveni začít se učit pohodlně a bez zbytečných starostí?

Vyplňte prosím formulář níže. Přidělíme Vám konzultanta, který s Vámi najde nejlepší způsob, jak naplnit cíle Vašeho jazykového vzdělávání.

A co vše si můžete při individuálním přístupu našich lektorů sami nastavit? Tak především jsou to termíny jednotlivých lekcí a také samotná délka výuky. Ta je u nás stanovena na 2x 50 minut, ale je možné provést jisté úpravy po domluvě s Vámi. Ale pozor, pokud se nebudete moci výuky účastnit, je třeba informovat nás o tom alespoň 24 hodin dopředu. My Vám pak přizpůsobíme čas a nastavíme angličtinu na míru všem. 

3 + 14 =

Související články z rubriky: Nezatříděno

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.