Jazyková škola Ostrava

KLADEME DŮRAZ NA MLUVENÍ A UŽITÍ JAZYKA V PRAXI

Jazyková škola Ostrava 1st English Academy s.r.o. , je moderní jazykovou školou, v samotném srdci Ostravy. Studovat můžete on-line nebo prezenčně v našich učebnách.

  • Individuální kurzy angličtiny
  • 2 TO 1 společné kurzy angličtiny
  • Skupinové kurzy angličtiny
  • Výuka angličtiny ve firmách
  • Příprava k certifikátům a zkouškám z angličtiny
  • Příprava k maturitě z angličtiny
  • Kurz angličtiny pro SENIORY
  • Kurz angličtiny pro DĚTI
  Jazyková škola 1st English
  Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

  Skupinové kurzy angličtiny

  • Začátek kurzu : 3. dubna 2024 v 15:00
  • Počet lekcí : 20 lekcí
  • Termín : každou středu v 15:00
  • Cena : 200,- Kč za lekci

  * Kurz bude otevřen pouze v případě naplnění min. 3 osobami

  Jméno

  Jazyková škola 1st English s.r.o.

  Ukázková hodina angličtiny

  Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
  Den - Step 1 of 5
  Vyberte si den

  Přerušení provozu informačního systému

  Vážení zákazníci. Z technických důvodů musel být vypnut stávající informační systém a je v současné době nedostupný. Intenzivně pracujeme na tom, abychom Vám co nejdříve zprovoznili nový informační systém.

  Omezení odpovědnosti

  1st English Academy s.r.o., Jazyková škola Ostrava se zavazuje udržovat tento web v aktuálním a přesném stavu. Pokud se přesto setkáte s něčím, co je nesprávné nebo zastaralé, ocenili bychom, kdybyste nás o tom mohli informovat. Uveďte, kde na webu se nachází tato informace. Podíváme se na to co nejdříve. Vaši odezvu zašlete e-mailem na adresu: info@1stenglish.cz.

  Nezodpovídáme za ztráty v důsledku nepřesností nebo neúplnosti ani za ztráty vyplývající z problémů způsobenými nebo souvisejícími s šířením informací prostřednictvím internetu, jako jsou výpadky nebo přerušení. Při používání webových formulářů se snažíme omezit počet povinných polí na minimum. Za jakékoli ztráty, které vzniknou v důsledku použití dat, rad nebo nápadů poskytnutých společností 1st English Academy s.r.o., Jazyková škola Ostrava nebo jejím jménem prostřednictvím této webové stránky, 1st English Academy s.r.o., Jazyková škola Ostrava nenese žádnou odpovědnost.

  1st English Academy s.r.o., Jazyková škola Ostrava nepřijímá žádnou odpovědnost za obsah webových stránek, na které nebo ze kterých vytvořen hypertextový odkaz nebo jiný odkaz. Na produkty nebo služby nabízené třetími stranami se vztahují platné podmínky těchto třetích stran.

  Všechna práva duševního vlastnictví k obsahu na této webové stránce náleží společnosti 1st English Academy s.r.o., Jazyková škola Ostrava.

  Kopírování, šíření a jakékoli jiné použití těchto materiálů není dovoleno bez písemného souhlasu 1st English Academy s.r.o., Jazyková škola Ostrava, s výjimkou a pouze pokud není v právních předpisech stanoveno jinak (například právo citovat), pokud konkrétní obsah nestanoví jinak.

  Pokud máte nějaké dotazy nebo problémy s přístupností webu, neváhejte nás kontaktovat.