Jazyková škola Ostrava

Od 1. června 2024 v nových prostorách. V samotném srdci Ostravy, z čela Masarykova náměstí, na ulici Dlouhá 185/5, ve 3 patře.

Jazyková škola Ostrava

Klientské centrum Jazyková škola Ostrava

Jazyková škola Ostrava
Jazyková škola Ostrava

1st English s.r.o.

Najdete nás na Smetanově náměstí 979/2, ve 3. patře krásné historické budovy, stojící mezi samotným centrem Ostravy a rychle se rozvíjející lokalitou Nové Karoliny. Parkovat můžete přímo u budovy.
Marta
Marta

CEO

Můžete mne kdykoli kontaktovat na e-mailu: marta@1stenglish.cz

Chcete-li, tak i telefonicky na čísle: +420 704 233 656
Eliška
Eliška

Klientské centrum / Lektorka angličtiny

Můžete mne kdykoli kontaktovat na e-mailu: info@1stenglish.cz
Nebo telefonicky na číslech:
+420 555 333 239
+420 739 887 799
Staráme se o vás

Jazyková škola Ostrava

Najdete nás …

Najdete nás na Smetanově náměstí 979/2, ve 3. patře krásné historické budovy, stojící na rozmezí mezi samotným centrem Ostravy a rychle se rozvíjející lokalitou Nové Karoliny, s veřejným parkovištěm i zastávkami MHD, ( zastávka „Výstaviště“) přímo před budovou.

Addresa

Smetanovo náměstí 979/2
702 00 Ostrava

e-mail
Napište nám
info@1stenglish.cz
}
Provozní doba

Pondělí – Pátek
9:00 – 16:00

Telefon
Na co se nás ptáte ?

Často kladené otázky

V čem je jazyková škola jiná nežli konkurence?

Naše jazyková škola přistupuje ke všem studentům individuálně. Osobní přístup ke všem, věnování-se vašim potřebám, přizpůsobování termínů výuky, malé skupiny, kde je na každého dost prostoru pro věnování-se nedostatkům, to je to, co nás odlišuje od konkurence. A také vlastní, progresivní a nenásilná výuková metoda a pohodová atmosféra.

Jaká je cena kurzu a jaké jsou možnosti platby?

Záleží na konkrétním kurzu. Můžete si vybrat mezi individuálním, skupinovým nebo výukou ve dvojici. V případě individuálního kurzu a výuky ve dvojici si sami zvolíte počet předplacených lekcí, a tím pádem cenu za lekci. Celkovou částku si můžet rozložit na měsíční splátky. 

Více info v našem ceníku.

Můžu si zvolit den a čas kurzu?

V případě individuální výuky a výuky ve dvojici si volíte sami den i čas kurzu. V případě skupinové výuky vám nabídneme možné skupiny, které odpovídají vaší úrovni. 

Co když nemůžu docházet pravidelně?

V případě individuálních kurzů si můžete nastavit svůj rozvrh pravidelně, kdy vám garantujeme den a čas výuky. Pokud vám pravidelné plánování nevyhovuje, můžete si své lekce plánovat flexibilně po dohodě s klientským centrem, nebo podle sebe pomocí našeho rezervačního systému. 

Mohu si termín lekce přeunout?

ANO.

24 hodin předem, můžete svůj rezervovný termín zrušit zcela ZDARMA a po dohodě s klientským centrem, nebo prostřednictvím informačního systému, si můžete zvolit náhradní termín.