Nejlepší kurzy angličtiny v Ostravě

+420 739 887 799

info@1stenglish.cz

Po. – Pá. 9:00 – 16:00

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava

Přepis firmy

info@1stenglish.cz

+420 739 887 799

Po. – Pá. 9:00 – 16:00

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava

a

Jazykové kurzy Ostrava

Rubrika: News
Článek ze dne: Po. 10. Dub. 2023

Jazykové kurzy Ostrava

jsou určené pro každého, kdo se chce naučit dobře hovořit anglicky, a to ve velmi krátké době. U nás se rozmluvíte anglicky již za pouhých 6 měsíců. Při výuce spolupracujeme se zahraničními odborníky, ve výkladu jsme přesní a pečliví. V praxi to znamená, že se neustále věnujeme opakování s našimi studenty, procvičování je pak realizováno zábavnou formou.

Nabízíme individuální kurzy, určené pro jednotlivce, kteří požadují speciální přístup. Velkou výhodou pro studenty individuálních kurzů je možnost stanovit si vlastní rozvrh výuky a jednotlivých lekcí. Našich kurzů angličtiny se můžou účastnit firemní zaměstnanci, pro které bude velkým přínosem moderní metoda výuky angličtiny 1st English Method. Nechybí samozřejmě možnost skupinových kurzů, pokročilých kurzů pro pedagogy či letních jazykových kurzů.

Firemní kurz

Výuka je vedena moderní metodou 1st English Method, což je metoda řízené konverzace propojená s prvky klasické výuky, které jsou reprezentovány zejména větším počtem cvičení na slovní zásobu a gramatiku, poslechy a souvislými texty ke čtení s porozuměním. Důraz při výuce je kladen na dynamiku a okamžitou reakci studenta, čímž se odbourává strach z mluvení. Stěžejním prvkem je odpovídání na otázky a jeho důsledná korekce lektorem.

Výuka firemních klientů probíhá v jejich vlastních prostorách nebo v učebnách jazykové školy v centru Ostravy. Počet studentů ve skupině je volitelný, doporučujeme však maximálně pět osob, aby byla zaručena plná efektivita výukové metody. Intenzitu, čas a den výuky si určují studenti. V případě, že se studenti nemohou dostavit na výuku a omluví se minimálně 24 hodin dopředu, mají možnost si hodinu nahradit.

Firemní kurzy v Ostravě jsou vedeny zkušenými lektory, kteří dokážou naučit kvalitně hovořit i ty méně zdatné, vše v krátké době 6 měsíců. Domluvte si u nás rozvrh firemních kurzů angličtiny a postarejte se o osvětu zaměstnanců, o jejich lepší komunikativnost v oboru. Co si budeme povídat, angličtina je dnes světovým jazykem číslo jedna a je také hlavním jazykem mezinárodních obchodníků.

Individuální kurz

Intenzitu, čas a den výuky si student určuje sám. Díky vstupnímu diagnostickému testu určíme jazykovou úroveň, na jaké se student nachází, a připravíme mu výuku na míru. V případě, že se student nemůže dostavit na výuku a omluví se minimálně 24 hodin dopředu, má možnost si hodinu nahradit.

Pokud budete absolvovat individuální kurz angličtiny či jiného významného jazyka právě u nás, budete mít možnost omluvit se z lekce 24 hodin dopředu a přesunout si ji na jiný termín. Individuální kurz Ostrava je pro studenty bez rozdílu věku, pro ty, co potřebují mluvit anglicky z profesního hlediska, ale i pro ty, co se jen chtějí stát více člověkem. V podstatě Vám přizpůsobíme výuku zcela na míru, tak, abyste se učili efektivním způsobem, který Vás bude bavit. Podle Vašich potřeb pak může individuální kurz angličtiny trvat jen pár měsíců.

Skupinový kurz

Skupinová výuka v délce 1 – 2×50 minut s přestávkou probíhá jednou či dvakrát týdně v pevně stanoveném dni a čase. Studenti jsou rozdělováni do skupin dle své jazykové úrovně, na základě vyplnění vstupního diagnostického testu. V případě, že se student nemůže dostavit na výuku a omluví se minimálně 24 hodin předem.

Související články z rubriky: News

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.