Nejlepší kurzy angličtiny v Ostravě

+420 739 887 799

info@1stenglish.cz

Po. – Pá. 9:00 – 16:00

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava

Přepis firmy

info@1stenglish.cz

+420 739 887 799

Po. – Pá. 9:00 – 16:00

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava

a

Časté dotazy

Výuková metoda, Přesunutí termínu výuky, Individuální plánování kurzu

 

 

Časté dotazy a odpovědi na ně.

 

KLADEME DŮRAZ NA MLUVENÍ A UŽITÍ JAZYKA V PRAXI
Vyučujeme 1st English Method, kde studenti z 90 % hodiny mluví,
zbytek hodiny je věnován gramatickým a poslechovým cvičením,čtení a psaní diktátů.

Ukázková hodinaHlavní stránka

Časté dotazy

Individuální plánování kurzu

1. V ČEM JE JAZYKOVÁ ŠKOLA JINÁ, NEŽLI KONKURENCE ?

Naše jazyková škola přistupuje ke všem studentům individuálně. Osobní přístup ke všem, věnování-se vašim potřebám, přizpůsobování termínů výuky, malé skupiny, kde je na každého dost prostoru pro věnování-se nedostatkům, to je to, co nás odlišuje od konkurence. A také vlastní, progresivní a nenásilná výuková metoda a pohodová atmosféra.

2. Ukázková hodina zdarma ?

To není nejmenší problém. Objednejte si u nás ukázkovou lekci zcela zdarma, bez jakéhokoli závazku pak uzavřít smlouvu. Naši zkušení lektoři vám rádi předvedou systém výuky a společně proberete co je třeba zlepšit. Teprve pak se rozhodnete, zdali chcete studovat u nás.

3. FIREMNÍ VÝUKA angličtiny s podporou pROGRAMU "POVEZ II"

Firemní výuka angličtiny nemusí být zátěží. Ve spolupráci s úřadem práce, jsme vám schopni pomoci s vyřízením dotační podpory pro vzdělávání zaměstnanců „POVEZ II“
Můžete tak svým zaměstnancům dopřát kvalitní výuku při studiu cizích jazyků, kdy budete mít hrazenuy náklady na zaměstnance po dobu jejich studia v pracovní době.

Studium může probíhat v našich učebnách na Smetanově náměstí 979/2, v Ostravě, formou on-line výuky přes SKYPE, GOOGLE MEET, či MS TEAMS, nebo v prostorách vaší společnosti. Záleží jen na vás, jakou formu si vyberete.

Nabízíme jazykové kurzy Angličtiny, Němčiny, Španělštiny, Korejštiny, nebo Francouzštiny.

4. Individuální plánování kurzu ?

Ano. Výuku, pokud nebudete studovat ve skupině, kde se musíme přizpůsobit i ostatním studentům (skupina má vždy maximálně 5 studentů) , lze v případě individuálního studia, či při studiu 1+1, naplánovat zcela individuálně. Při uzavření smlouvy dostanete přístupové údaje do našeho informačního systému, kde vidíte svůj rozvrh, který si můžete nejpozději do 24 hodin před aktuální hodinou změnit, či se z hodiny omluvit.

5. Přesunutí termínu výuky ?

Ano, to není nejmenší problém. Nejpozději však 24 hodin před naplánovanou hodinou. Omluvit se lze buď telefonicky na klientském centru na telefonu: +420 739 887 799, nebo přímo v informačním systému, do kterého dostanete přístup.

Omluvenou hodinu si však nelze přesouvat donekonečna a doporučujeme si ji vybrat do 30 dnů od omluvy, jinak vám propadne.

6. MOHU SI VYBRAT LEKTORA ?

Naše vlastní výuková metoda 1st English Method, kterou používáme, je postavena na střídání lektorů – setkáte se tak s různými přístupy, způsoby vysvětlování a přízvuky, což vám jednou usnadní komunikaci při setkání-se s různými lidmi, či obchodními partnery.

Díky propracovanému systému si lektoři předávají informace týkající se průběhu výuky, vašich potřeb a požadavků. Své lektory pravidelně metodicky školíme.

ANO, v případě, že vám bude vyhovovat pouze jeden lektor, není problém, po domluvě s klientským centrem, aby jste výuku absolvovali pouze s ním.

7. JE POTŘEBA SE NĚJAK PŘIPRAVOVAT NA JEDNOTLIVÉ LEKCE ?

Naše metoda nevyžaduje domácí přípravu. Každou lekci zahájí lektor opakováním učiva z předchozích hodin, což nutnost přípravy mimo lekce odbourává.

Ani při střídání lektorů nedochází k nedorozuměním, lektoři pravidelně zapisují co se studentem probírali a tudíž má každý lektor podrobné informace o tom, kde výuka skončila, kde jsou vaše slabiny, či silné stránky a na co se zaměřit.

8. Výuková metoda ?

Největší výhodou je vlastní výuková metoda 1ST ENGLISH METHOD. Reaguje na skutečnost, že drtivá většina Čechů má strach mluvit v cizím jazyce, přestože hodně z nich má nějaké pasivní znalosti. V naší škole proto studenty vedeme k tomu, aby sami mluvili a zkoušeli si fráze, které často slýchávají od rodilých mluvčích při svých cestách do ciziny či od zahraničních kolegů ve firmě. Gramatická cvičení a diktáty tak studentům pouze pomáhají upevnit si to, co se již předtím sami naučili aktivně používat při konverzaci s lektorem.

Další velkou výhodou je rotace lektorů, díky které si máte možnost naposlouchat i jiný přízvuk, či výslovnost a zvyknout si tak na rozdíly, které vám mohou činit problémy při pobytu v zahraničí, či komunikaci se zahraničním kolegou.

9. VÝUKA O PRÁZDNINÁCH A SVÁTCÍCH ?

V období letních prázdnin (červenec–srpen) máme ve škole běžný provoz. Samozřejmě je na Vás, jestli budete kurz navštěvovat i během prázdnin. Pokud jedete na dovolenou, své lekce si omluvíte a nahradíte po návratu. Ve skupinových kurzech vždy záleží na studentech, zda kurzy probíhají, nebo ne – zpravidla ale probíhají skupinové kurzy vždy od poloviny září do konce června.

Výuka neprobíhá pouze během státních svátků a dnů pracovního volna.

Časté dotazy
Časté dotazy
Časté dotazy

Ukázková hodina zdarma

Ukázková hodina angličtiny ZDARMA, je pro nás samozřejmostí. Přijďte si zdarma vyzkoušet naši výukovou metodu, dát si dobrou kávu či čaj, probrat své představy o tom, kam se chcete ve svých znalostech, nejen angličtiny, ale třeba i španělštiny, němčiny, francouzštiny, či korejštiny. Vyučujeme vlastní výukovou metodou 1ST ENGLISH METHOD.

Časté dotazy

Nenašli jste odpověď na něco, co vás zajímá, či vám není jasné ? Kontaktujte nás, rádi vám odpovíme na vaše další dotazy.

Klientské centrum

Klientské centrum

Zavolejte nám

Ptejte se, jsme tu pro vás

13 + 10 =

Adresa

Smetanovo náměstí 979/2
702 00 Ostrava

Telefon

+420 555 333 239
+420 739 887 799

E-mail

KLIENTSKÉ CENTRUM
info@1stenglish.cz

Skype

ianglicky
ianglicky1, ianglicky2

Sleva na první zkušební kurz angličtiny - 7 lekcí

Cena jen 2.900,-- Kč za celý kurz (7 lekcí)

* Platí jen pro nové studenty

Zadejte své údaje a objednejte si svůj první kurz u nás, a to s výraznou slevou

Zavoláme vám, či napíšeme a dohodneme podrobnosti, začít studovat můžete třeba hned zítra

9 + 14 =

Ověřeno MonsterInsights